Mesaj gönder
Tel:
China World Technology Medical Equipment Service Group
China World Technology Medical Equipment Service Group

Çin Dünya Teknolojisi Tıbbi Ekipman Hizmet Grubu

Birlikte kazan-kazan!

Ana sayfa ÜrünlerDefibrilatör Makine Parçaları

Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh

Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh

  • Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh
  • Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh
  • Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh
  • Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh
Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh
Ürün ayrıntıları:
Marka adı: Lifepak
Model numarası: LP1000
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1
Delivery Time: 3-5 working days
Payment Terms: T/T, Western Union,PayPal
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Lifepak LP1000 Şarj Edilemez Lityum Pil Tip: LP1000
Başvuru: defibrilatör Garanti: 90 gün
Renk: Sarı Dizin Terimleri: pil
İşlev: Defibrilatör için Güç Sağlayın Kuvvet: gelişmiş ekipman
Desteklenen dil: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, vb Belirtmek, bildirmek: İyi çalışıyor
Nominal Gerilim: 110V—240v12V 4.5Ah 54Wh Özellik: dayanıklı
Envanter: Stokta var Asgari satın alma sözleşmesi: 1 parça
ulaşım modu: ifade
Vurgulamak:

LP1000 Şarj Edilemez Lityum Pil

,

Şarj Edilemez Lityum Pil 12V

,

Defibrilatör Şarj Edilemez Lityum Pil

 

Hastane Tıbbi Ekipmanları Lifepak LP1000 şarj edilemeyen Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh Ref.11141-000156 PN.3205379-005

 

 

Kısa Tanıtım

LIFEPAK 1000 defibrilatör şarj edilemeyen pillere sahiptir
Şarj edilemeyen pillerin asla şarj edilmesi gerekmez.Pilin yaklaşık gücü, pil üzerindeki sayaç, defibrilatör kapalıyken hazır göstergesi veya defibrilatör kullanımdayken ekranda gösterilir.
Şarj edilemeyen bir pil üzerindeki bir sayaç, bu tür bir pilin pil şarj seviyesine karşılık gelen mevcut pil kapasitesini belirlemenin kolay bir yolunu sağlar.Şarj edilemeyen piller, müşterilere tam şarjlı olarak gönderilir.Defibrilatöre yeni bir şarj edilemeyen pil takmadan önce, şarjını kontrol etmek için pil sembolünün altındaki gri düğmeye basın.Dört led de yanmalıdır.
En üst düzeyde tutulursa, yeni şarj edilemeyen pil takımı yaklaşık 17 saat "AÇIK" süre veya 440 200 jul deşarj sağlayabilir.Pil kapasitesini kullanmak için defibrilatörü ("AÇIK "zaman) açın.Pilin normal kendi kendine boşalma hızı ve defibrilatörün otomatik testinde kullanılan enerji miktarı nedeniyle, pil defibrilatördeyken pil gücü azalır.Kullanılmamış bir defibrilatöre takılırsa, pilin bekleme ömrü beş yıldır."Açma" süresi ve şok dahil olmak üzere, bir defibrilatörün herhangi bir hasta veya eğitim amaçlı kullanımı, pilin bekleme süresini ve hizmet ömrünü kısaltacaktır.
Yeni şarj edilemeyen pillerin, doğru sıcaklıkta saklanırsa beş yıllık raf ömrü vardır.Pil (defibrilatörün dışında depolanır) zamanla kendi kendine boşalır;Sonuç olarak, pil defibrilatöre son olarak yerleştirildiğinde, saklama süresine bağlı olarak ömrü kısalacaktır.

 

 

Özellikler

 

Ağırlık: 0,45 kg (1,0 lb)
Tip: Lityum Manganez Dioksit (Li/MnO2),12,0 V, 4,5 Ah
Bekleme Ömrü: Yeni bir pil, 5 yıl boyunca cihaza güç sağlar.
Raf ömrü: (kurulumdan önce) Pil 20° ila 30°C'de 5 yıl saklandıktan sonra, cihaz 48 ay bekleme ömrü sağlayacaktır.
Düşük Pil Göstergesi: Düşük pil ilk gösterildiğinde en az 30 200 jul şok veya 75 dakikalık çalışma süresi kalır.
Kapasite: Yeni bir pille tipik olarak 440 200 jul deşarj veya 1030 dakikalık çalışma süresi (370 200 jul şok veya 0°C'de (32°F) 900 dakikalık çalışma süresi) sağlayacaktır.

Hastane Defibrilatör Ekipmanları Lifepak LP1000 Tıbbi Cihazlar için Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh 0

Şirket özeti

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için güvenilir bir tıbbi ekipman tedarikçisiyiz.Bu pazarlama ve genişleme yıllarında, hem ürün dağıtımında hem de müşteri hizmetlerinde büyük bir deneyim zenginliği biriktirdik.

Bu nedenle, lütfen içiniz rahat olsun, ürünlerimizi seçerseniz tatmin edici ürünler alacaksınız.En kaliteli ürünleri ve birinci sınıf hizmeti üretmeye ve sunmaya odaklandık.Önce müşteri ve prestij inancına sıkı sıkıya bağlıyız.Daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız veya bizimle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Kalite garantisi

Şirketimiz, uzmanlaşma, son derece kooperatif grubu, tıbbi makine geliştirmenin zengin teknik gücü temelinde bir iş bölümüne sahiptir.Uzman ekibimiz, hasta monitörü, defibrilatör makinesi, EKG/EKG makinesi ve diğer aksesuar veya onarım parçalarının satış ve onarımları için hızlı, güvenilir çözümler sunar.Her zaman üstün ürünler üretmeye ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaya odaklandık.

 

Özellikle dikkat edilmesi gereken şey, satılık hem sıfır hem de ikinci el ürünlerin olmasıdır.Lütfen siparişlerinizi verirken bunları dikkatlice ayırt etmeyi unutmayın.Aksi takdirde gereksiz sıkıntılara yol açacaktır.Ürün kalitesi hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Sevkiyat Düzenlemeleri

Teslimat süresine gelince, siparişleri işlemek ve mümkün olan en kısa sürede göndermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Lütfen sabırlı olun ve bizimle iletişime geçin.Genel olarak konuşursak, çoğu sipariş 3 ila 5 iş günü içinde gönderilir ve zamanında gelebilir.Ancak, yoğun günlerde sevkiyat 5 iş gününün üzerinde gecikebilir.Öğenize acilen ihtiyacınız varsa, lütfen siparişlerinizi vermeden önce bizimle teyit ettiğinizden emin olun.

 

İşinizin sorunsuz ilerlediğinden emin olmak için lütfen buna özellikle dikkat edin ve sipariş verme zamanınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre dikkatlice ayarlayın.Siparişiniz beklenenden uzun sürüyorsa veya ne zaman geleceğini açıkça belirtmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size yardımcı olmak için her zaman buradayız.

 

Bildirimler

Gereksiz sorunlara yol açmamak için lütfen aşağıdakileri dikkatlice okuyun.

 

Ürün açıklamasının önemli bir parçası olduklarından, ürünün tam olarak istediğinizi veya istemediğinizi doğrulamak için sipariş vermeden önce lütfen tüm resimlere sabırla bakın.

 

Dahası, tüm vergiler ve harçlar dahil olmak üzere tüm gümrük ücretlerini ödemek alıcının sorumluluğundadır.Bu nedenle, sipariş ettiğiniz ekipmanın ülkenize ithal edilebildiğinden emin olmanız büyük bir zorunluluktur.Paket fabrikamızdan çıktıktan sonra, gönderici herhangi bir gecikmeden sorumlu değildir.Bu nedenle, siparişlerinizi vermeden önce ilgili tüm bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

 

Satış Sonrası Hizmet Garantisi

Normal koşullar altında, ister yeni ister kullanılmış ürünlerimiz genellikle üç aylık bir garanti süresiyle gelir.Yani satın aldığınız üründe herhangi bir sorun olduğunu fark ettiğinizde garanti kapsamında makinelerinizi değiştirebilir veya tamir ettirebilirsiniz.Ancak, sakin ol lütfen.

 

Ürünlerimizden ve hizmetimizden sonuna kadar memnun kalacağınızı umuyoruz.Ayrıca, ürünlerimizin tamamı mükemmel kalitede olduğu için sizi memnun edeceğimize çok güveniyoruz.Yılların satış tecrübesi, bu tür sorunları ustalıkla ele almamızı sağlıyor.Müşterilerin memnuniyeti, her zaman takip ettiğimiz hedeftir.

 

SSS

Q1

Sevkiyat yeri neresidir?

A1

Guangzhou, Çin.

Q2

Ürünlerinizin kalitesi nasıl?

A2

Ürün kalitesi çok iyi.

Q3 Aldığımız makinede herhangi bir hasar bulursak ne olur?
A3

3 ay garanti verilmektedir.

Q4

Garanti süresi içinde herhangi bir kalite sorunu bulursanız ne yapacaksınız?

A4 Gerçek duruma göre onarın veya değiştirin.

 

Alt çizgi

hakkında herhangi bir sorunuz varsaLifepak LP1000 Şarj Edilemez Lityum Pil 12V 4.5Ah 54Wh, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, onlara cevap vermekten memnuniyet duyarız.

 

 

İletişim bilgileri
China World Technology Medical Equipment Service Group

İlgili kişi: Rita

Tel: 8618279091952

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
China World Technology Medical Equipment Service Group
TianHe Bölgesi, GuangZhou, GuangDong
Tel:86-198-5481-5217
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Kullanılmış Hasta Monitörü Tedarikçi. © 2021 - 2024 patients-monitor.com. All Rights Reserved.