Mesaj gönder
Tel:
China World Technology Medical Equipment Service Group
China World Technology Medical Equipment Service Group

Çin Dünya Teknolojisi Tıbbi Ekipman Hizmet Grubu

Birlikte kazan-kazan!

Ana sayfa Ürünlerhasta monitör aksesuarları

Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)

Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)

  • Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)
  • Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)
  • Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)
  • Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)
Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)
Ürün ayrıntıları:
Marka adı: Edan
Model numarası: MS3-109301(C)
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Teslim süresi: 3-5 İş Günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Edan ABD Dönüştürücü Probu Tip: F9
Başvuru: tıbbi ekipman, yoğun bakım ünitesi, hastane cihazı Garanti: 90 gün
Renk: Sarı taşıma yöntemi: İfade etmek
ADEDI: 1 ünite Malzeme: Plastik
Uygulamalar Senaryosu: YBÜ, acil durum, Hasta Monitörü, YBÜ Odası ve ameliyathane vb. Avantaj: 12 yıllık deneyime sahip teknik mühendisler
Satış Sonrası Hizmet: Garanti süresi içinde ve insan dışı hasarlar yeni için ücretsiz olarak satışa gidebilir Dil desteği kitaplığı: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Hintçe, Portekizce, Rusça, Arapça, Almanca ve
Ürün Durumu: İyi performans Nominal Gerilim Aralığı: 110V—240v
Güç kaynağı: Elektrik
Vurgulamak:

F9 Edan US Dönüştürücü Probu

,

Edan F9 6 Pinli Dönüştürücü Probu

,

MS3-109301(C)

Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift yuvalı 6 pinli sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C)

 

 

 

► Kısa Tanıtım

Ultrason izleme, anne karın duvarında FHR elde etmek için bir yöntemdir.Anne karnına bir ABD dönüştürücüsü (Ultrason dönüştürücüsü) yerleştirin.Düşük enerjili ultrason dalgasını fetal kalbe iletir ve yankı sinyalini alır.

 

 

► İzleme Prosedürü

1) Dönüştürücü Kayışını Yerleştirme

Dönüştürücü kemerleri, bağlandığında karın çevresinde olacak şekilde yatağın karşısına yerleştirin.Hastayı yatağa yatırın.Alternatif olarak, hasta oturma pozisyonu alabilir.Kemeri karnının etrafına yerleştirin.

2) Dönüştürücü Konumunun Belirlenmesi

  • Leopold'un manevralarını kullanarak cenin pozisyonunu belirleyin.
  • Bir stetoskop veya bir fetoskop kullanarak fetal kalbin yerini arayın.En iyi fetal kalp sinyali fetal sırttan alınabilir.
  • Doğum sırasında, doğum ilerledikçe fetal kalp aşağı doğru hareket eder.Dönüştürücünün fetüs ile birlikte hareket ettirilmesi önerilir.Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C) 0

3) Fetal Kalp Sinyali Edinme

Dönüştürücüye belirli bir miktar akustik jel uygulayın ve fetüs bölgesi çevresinde yavaşça hareket ettirin.En az 2 veya 3 bölge bulun ve en net, en sesli ve sabit fetal kalp sesinin duyulduğu yeri seçin.

4) Dönüştürücünün Sabitlenmesi

Karın bölgesini kayışla dönüştürücünün üzerine sarın.Tokasını kemerin üst üste gelen kısmından iterek dönüştürücüyü sabitleyin.

Kemerin hastaya sıkı ama rahat bir şekilde oturduğundan emin olun.Bu sırada fetüsün kalp atış sesi duyulur;FHR izi ve sayısal görüntülenir.Uzun süreli izleme sırasında, dönüştürücü hareket ettikçe jel kuruyabilir.Yetersiz ise zamanla daha fazla jel ekleyin.

5) Fetüsün Sinyal Kaynağı Olduğunu Onaylamak

Fetal kalp atış hızını dışarıdan gözlemlemek için Ultrason Doppler teknolojisi kullanılır, anne kalp atış hızı sinyalinin FHR sinyaliyle karıştırılma olasılığı vardır.Fetüsün sürekli olarak sinyal kaynağı olduğunun teyit edilmesi şiddetle tavsiye edilir.Annenin nabzını aynı anda hissedebilirsiniz.

Maternal kalp sinyali fetal kalp sinyali olarak yanlış tanımlanırsa, dönüştürücünün yeniden konumlandırılması gerekir.

Edan F9 US Dönüştürücü Probu Çift Yuvalı 6 Pin Sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C) 1

 

çevresel özellikler

Çalışma Sıcaklık: +5 ºC ~ + 40 ºC ( +41 ºF ~ +104 ºF)
Bağıl nem: %15 ~%93 (yoğuşmasız)
Atmosferik basınç: 86 kPa ~ 106 kPa
Taşıma ve Depolama Sıcaklık: -20 ºC ~ +55 ºC (-4ºF ~ +131 ºF)
Bağıl nem: %15 ~ %93 (yoğuşmasız)
Atmosferik basınç: 70 kPa ~ 106 kPa

 

 

 

► Şirket Bilgileri

Tıbbi cihaz uzmanı olarak, tıbbi cihaz üretimi ve satışı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.Ürünlerimiz yüksek kalitededir ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerden her zaman övgü kazanmıştır.Tıbbi ekipman bakım teknolojisinde yetkin, müşterilerimize ve tüm topluma kaliteli hizmetler sunmak için her zaman en gelişmiş tıbbi ekipman ve aksesuarları geliştirmede ön saflardayız.Kazan-kazan işbirliği kavramına bağlı kalarak, tıbbi ekipman pazarını tercihli fiyatlar, mükemmel kalite ve güvenilir hizmetler ile korumayı taahhüt ediyoruz.

 

 

► Kalite Güvencesi

Şirketimiz uzmanlaşmaya dayalı bir işbölümüne, son derece işbirlikçi bir ekibe ve zengin bir tıbbi cihaz geliştirme teknolojisine sahiptir.Hasta monitörleri, defibrilatör makineleri, EKG/EKG makineleri ve diğer aksesuar veya onarım parçalarının satışı ve bakımı için uzman ekibimiz hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.Her zaman kaliteli ürünler üretmeye ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaya odaklandık.Unutulmamalıdır ki hem sıfır ürünler hem de satılacak ikinci el ürünler bulunmaktadır.Sipariş verirken, dikkatlice ayırt etmeyi unutmayın.Aksi takdirde gereksiz sorunlara yol açacaktır.Ürün kalitesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

► Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Gereksiz sorunlardan kaçınmak için lütfen aşağıdakileri dikkatlice okuyun.
Bir sipariş vermeden önce, ürünün ihtiyaçlarınızı karşıladığını doğrulamak için lütfen tüm resimlere göz atın, çünkü bunlar aynı zamanda ürün açıklamasının önemli bir parçasıdır.Ayrıca, alıcı, tüm vergi ve harçlar dahil olmak üzere tüm gümrük ücretlerini ödemekle yükümlüdür.Bu nedenle, sipariş edilen ekipmanın ülkenize/bölgenize ithal edilebildiğinden emin olmak çok önemlidir.Paket fabrikamızdan çıktıktan sonra, gönderici herhangi bir gecikmeden sorumlu olmayacaktır.Bu nedenle, lütfen sipariş vermeden önce ilgili tüm bilgileri kontrol etmeyi unutmayın.

 

 

Müşteri memnuniyeti.En büyük arayışımız!Zaman ayırdığın için teşekkürler!hakkında herhangi bir sorunuz varsaEdan F9 US Dönüştürücü Probu Çift yuvalı 6 pinli sarı 2.5m TPU IPX8 PN MS3-109301(C), lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, onlara cevap vermekten memnuniyet duyarız.

 

 

İletişim bilgileri
China World Technology Medical Equipment Service Group

İlgili kişi: Rita

Tel: 8618279091952

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
China World Technology Medical Equipment Service Group
TianHe Bölgesi, GuangZhou, GuangDong
Tel:86-198-5481-5217
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Kullanılmış Hasta Monitörü Tedarikçi. © 2021 - 2024 patients-monitor.com. All Rights Reserved.